Stručna služba

Civilna zaštita
Opći akti
Pravilnik o radu.pdf

U nastavi na daljinu snašao/snašla sam se bolje nego sam očekivao/la prije početka izvođenja.

Nova škola

« Svibanj 2021 »

Konavoski vez

Radionica vezenja

Webmail

ŠKOLJKE

Dobro došli!

Školsku zbirku čini 151 izložena vrsta, morskih i kopnenih puževa i školjaka, a  predstavljene su 271 primjerkom. Dar su PŠ Čilipi Đura i Tanje Capor.

Dar zbirka puzeva i skoljki.docx

Vijesti - Osnovna Škola Cavtat

Dan škole 1980.-2020.

VIRTUALNI DAN OSNOVNE ŠKOLE

CAVTAT, 19. LIPNJA 2020.

1980.-2020.

Upute za pregled genial.ly, dinamičnog interaktivnog alata u kojemu smo vam se svima predstavili.

1.Pročitajte upute, a zatim krenite klikom na fotografiju iznad!

Otkrijte brojne interaktivne elemente na svakom pojedinom slajdu. Kako biste ih mogli otkriti prvo kliknete na desni kut gore na malu "rukicu". Interaktivni elementi otkrivaju svoje mjesto, te ih po izboru možete otvarati i preslušavati video i foto zapise, prezentacije i tekstove..

Kraj je  tjedna, kraj još jedne školske  godine je pred nama. Ispratili smo učenike osmih razreda naše škole na terasi ispred naše škole.

Dan škole 2020 obilježavamo  virtualno, putem interaktivnih alata kojima vas vodimo od prošlosti do današnjih dana. Nadamo se da ćete uživati u šetnjama od jedne do druge poveznice.

Očekujte  doživjeti sve vrste stvaralaštva, ponešto uspomena, red čestitiki, blagoslov našeg župnika  i  gomilu  iskrenosti. Čujte kako se u Cavtatu govorilo prije šezdesatak godina, kako su se pisala opravdanja-roditelji i naši liječnicinovinski članci iz davne 1978.,  kako su se osjećali naši učenici i učitelji u nastavi na daljinu, što volimo i cijenimo u našoj baštini, kakvi smo rodoljubi, u kojim sportovima su uspješni naši učenici, obraćanje na stranim jezicima, jesu li vas četvrtaši obradovali pjesmama, ... i još puno toga skrivenga iza ikonica ovog interaktivnog alata.

Ipak našim učenicima i učiteljima  koji su kreativno pristupili aktivnostima veliko  BRAVO!

objavio: Kate Kukuljica   datum: 18. 6. 2020.

i-nastava za svakoga

Brošure

Vježbajmo!

Pitajte nas!