« Ožujak 2024 »

BICIKLIJADA i PJEŠAČENJE 2017.

Biciklijada i pješačenje 2017 su iza nas. Fotografije pogledajte u galeriji.

Proljetna kiša, vožnja biciklom i hodanje poljem, druženje i edukacija u „stvarnom“ okruženju intervencijskih službi učinili su ovaj dan ispunjen i drugačiji, uspješan.

Motoristi i roditelji iz moto-kluba  Dvije rote i članovi Biciklističkog kluba Konavle doprinijeli su sigurnosti odvijanja biciklijade i pješačenja kao i primjerenoj edukaciji učenika kroz poligon.

Na igralištu na Zvekovici Državna vatrogasna intervencijska postrojba Dubrovnik u suradnji sa Javnom vatrogasnom postrojbom Konavle organizirali su vježbe pružanja pomoći u spašavanja unesrećenih osoba iz različitih situacija  opremom koju postrojbe posjeduju. Učenici su iznimno bili zainteresirani u promatranju spremnosti u obavljanju vježbi pripadnika postrojbi.

Roditeljima ma gdje bili smiley

Zahvaljujemo pekari Peco i Viva d.o.o.!

NOVO!!!!-----Po dolasku okupljanje u Čilipima u Domu kulture za učenike od 5.-8.r. Vozači su obviješteni.----

Učenici 4. razreda s učiteljicama po dolasku ulaze u PŠ Čilipi.

UČENICI OD 1.-3. RAZREDA IDU PO SVOM DANAŠNJEM PLANU, NA NASTAVU JUTROS DO 11:30H.

Biciklijada i pješačenje, 10. svibnja

Ne zaboravite, biciklijada nije utrka.

UČENICI 4. - 8. RAZRED:

Mjesto okupljanja pješaka je parkiralište ispred Područne škole Čilipi u 07,45 sati, a pješačenje počinje u 8,00 sati.

Za učenike pješake je organiziran prijevoz autobusima prema sljedećem rasporedu:

Učenici trebaju čekati autobuse na uobičajenim autobusnim stanicama i u redovno vrijeme kao kad idu u školu, a vozači će ih dovesti ispred Područne škole Čilipi.

Učenici pješaci iz Cavtata trebaju čekati u 7,10 sati na autobusnim stanicama (Kolodvor - Mećajac - Sarajevsko naselje) gdje će se ukrcati na autobus do Čilipa. Prijevoznik je Čazmatrans.

Mjesto okupljanja biciklista je u polju, na istom mjestu kao i prethodnih godina, Vučje ždrijelo u 7,45 sati, a utrka će početi u 8 sati.

Povratak za sve učenike od 4.- 8. razreda je sa Zvekovice (igralište) u 12,30 sati.

Zahvaljujemo roditeljima što će se pobrinuti za prijevoz učenika biciklista i bicikli. Roditelji bicikle nakon provedenog programa preuzimaju na igralištu na Zvekovici.

Svi zainteresirani roditelji koji žele biti dio ove biciklijade, mogu se priključiti kao biciklisti ili pješaci. Javite nam se ukoliko želite.

UČENICI 1. - 3. RAZRED:

Učenici putnici 1. - 3. razreda trebaju biti na uobičajenim autobusnim stanicama ujutro u 8,00 sati odakle će ih autobusi prevesti do škole.

1. i 3. razredi će imati nastavu od 8,30 - 9,30 sati, a potom će se s učiteljicama uputiti pješačiti do Područne škole Močići.

Učenici 2. razreda će imati nastavni dan u školi od 8,30 sati do 11,30 sati.

Autobusi će po učenike ispred PŠ Močići doći u 11,45 sati, nakon čega će se uputiti po učenike putnike 2. razreda pred školu u Cavtatu u 12,00 sati i odvesti ih doma.

objavio: Ivana Miletić   datum: 13. 4. 2017.