Dobro došli u novu školsku godinu 2019./2020.!

Dragi učenici, poštovani roditelji!

Važan dan je pred nama, prvi dan nastavne  godine, a našim prvašima prvi dan škole, neka on zauzme posebno mjesto u vašem  životu i životu vas roditelja i cjele obitelji!

Cijenimo dolazak učenika i roditelja  na prozivku u petak, a sutra ekipirani i s dosta iznenađenja očekujemo sve učenike i brojne roditelje.

Nakon prekida od nekoliko dana mrežna stranica naše škole i ostali komunikacijski alati vezani za naš rad su ponovo u funkciji.

Prenosimo  iz drugih medija: Kurikularna reforma ulazi u sve škole, ministrica Blaženka Divjak, 8.rujna 2019.

Obavještavamo vas da je prvi nastavni dan ove školske godine u ponedjeljak, nastava kreće u dvije smjene u Osnovnoj  školi Cavtat, a u jednoj smjeni i to jutarnjoj  u svim područnim školama u 8:00h, i tako je organizirano za cijelu godinu. smiley

PREUZMITE RASPORED 5.-8. RAZREDA: Raspored sati po razrednim odjelima  je na ovoj poveznici.

Učenici putnici 1. i 3. razreda PŠ Stravča imaju organiziran prijevoz od prvog nastavnog dana te  molimo roditelje na izravan dogovor sa školom i vozačima oko detalja do ostvarenja kvalitetnih postignuća, vozač će u ponedjeljak doći u Stravču u školu.

Učenici putnici dolaze u školu organiziranim školskim prijevozom već od ponedjeljka po prethodno korištenom voznom redu od lani.

Za učenike 4.-8.razreda nastava započinje u predvorju škole doborodšlicom ravnateljice, prozivkom novih učenika, učitelja i razrednika, a nastavlja se satom razrednika i ostalim satovima po rasporedu za ponedjeljak.

Nakon nastavnih sati odlazak doma je u 11:00h nakon Sv. mise u Sv. Đurđa na kojoj ćemo primiti blagoslov cavtaskog župnika don Mata.

Učenici će sobom odnijeti pristigle udžbenike i radne bilježnice u skladu s rasporedom sati, molimo donesite torbe.

Učenici 2. i 3. razreda  će na svečanom prijemu zaželjeti dobrodošlicu učenicima prvoga razreda u predvorju škole u 13,00h.

Sve prstigle udžbenike prvoga dana učiteljice će podijeliti učenicima/roditeljima, molimo donesite torbe.

Povratak učenika 1.-3. razreda doma je u 15:00h.

Obzirom na sigurnost učenika i prometne specifičnosti okruženja naših škola molimo roditelje na potporu oko odlaska i dolaska pogotovo prvoga dana i tijekom  prvog tjedna nastave.

pojedinacnorazredi.pdf (168.08 KB)

objavio: Kate Kukuljica   datum: 8. 9. 2019.