preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
UTRKA ZA NEVIA!

BUDUĆA ŠKOLA

             smileysmileysmiley
  

Zlatni status

Oglasna ploča
Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 12. 2013.

Ukupno: 354502
Ovaj mjesec: 1368
Ovaj tjedan: 492
Danas: 14
Anketa (mala)
Kako mi se čini e-dnevnik




Kalendar
« Kolovoz 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

 

INFORMATIVNI RAZGOVORI ZA ŠKOLSKU GODINU 2016./2017.

 

Ime i prezime učitelja

Nastavni predmet/

Razrednik razreda

Dan u tjednu

Vrijeme

od-do

INFORMATIVNI RAZGOVORI SA SVIM UČITELJIMA U ŠKOLI

                  SVI

16.studenoga 2016.

29. ožujka 2017.

  17:30-18:30

MARIJANA TROJAN

HRVATSKI JEZIK/ 5.C

SRIJEDA

9:40-10:25

PATRICIA RAŠICA

HRVATSKI JEZIK

ČETVRTAK

8:45 - 9:35

ANTONIA MILIČIĆ

MATEMATIKA

SRIJEDA

11:30-12:15

MIHO TROJAN

MATEMATIKA

PONEDJELJAK

9:40-10:25

MARGITA JOVIČEVIĆ

ENGLESKI I FRANCUSKI J., 5.a

SRIJEDA

8:00-8:45

FRANICA VRANJAC

ENGLESKI JEZIK     SRIJEDA   12:15-13:00

MIA BARIŠKOVIĆ

ENGLESKI JEZIK, 6.A

PETAK

8:50-9:35

MIRJANA RODIĆ

FRANCUSKI JEZIK

UTORAK

8:00-8:45

MARIJA DERANJA

GEOGRAFIJA I  POVIJEST, 8.A

UTORAK

9:40-10:25

PERICA TOMŠIĆ

POVIJEST, 5. B

PONEDJELJAK

8:50-9:35

MARIJA ŠEPUT

PRIRODA I BIOLOGIJA, 7.B

UTORAK

9:40-10:25

STANKA DUBRETIĆ

KEMIJA/BIOLOGIJA, 7.A

SRIJEDA

10:40-11:25

ZRINKA PLENKOVIĆ

VJERONAUK

SRIJEDA

12:15-13:00

KATARINA RADONIĆ

VJERONAUK

ČETVRTAK

9:40-10:25

DENIS SARIĆ

GLAZBENA KULTURA, 6.B

UTORAK

10:40-11:25

MARIJANA BRAILO

LIKOVNA KULTURA

 

 

BORIS OBRADOVIĆ

TJELESNA I ZDR. KULTURA, 8. B

ČETVRTAK

8:50-9:35

LUCIJA BOGDANOVIĆ

TEHNIČKA KULTURA

PONEDJELJAK

10:40-11:25

NIKŠA GULJELMOVIĆ

INFORMATIKA

ČETVRTAK

8:50-9:35

IVAN MARIĆ

HRVATSKI JEZIK

ČETVRTAK

9:40 - 10:25

ZORAN JUKO

VJERONAUK

UTORAK

7:30-8:00

ANDREA RAŠE NJEMAČKI JEZIK SRIJEDA

8:00-8:45

MARIJA PULJIĆ

1. B

PONEDJELJAK

15:15-16:00

PETRA KUŠAR

1.A

PONEDJELJAK

15:15-16:00

MAJA VLAHUŠIĆ

3.A

SRIJEDA

14:05-14:50

KATE JURIĆ

PŠČ, 4.

PETAK

8:00-8:45

ELENA KLAIĆ

PŠČ, 1.

UTORAK

8:45-9:30

STANIKICA DIKLIĆ

PŠČ, 2.

UTORAK

8:00-9:45

PAULINA GRBIĆ

PŠČ, 3.

PETAK

8:45-9:30

ANA ĆAPIN

PŠM, 1., 2.

SRIJEDA

12:15-13:00

MARIJANA RAŠICA

PŠM, 2., 3. SRIJEDA 11:30-12:20

MARIJANA NOVAK

3.B

UTORAK

14:05-14:50

MAJA NJIRE MILJANOVIĆ

PŠS, 1.

UTORAK

11:30-12:15

MARIJA ANIČIĆ ZAMUČEN

PŠG, 2.,3.

UTORAK

8:45-9:30

NIKOLINA OREPIĆ

PŠG, 1. i 4. PETAK 8:00-8:45

ANA SIMOVIĆ

PŠK

PONEDJELJAK

7:00-8:00

IVANA NENADIĆ

1.B

SRIJEDA

15:15-16:00

MARTINA OBAD

2.A

SRIJEDA

14:00-14:45

MARIJA VLAHUSIN

4.A

ČETVRTAK

8:50-9:35

ANKICA STRMEČKI 4. B ČETVRTAK

9:40-10:25

 

 MATIJANA PEŠORDA   ENGLESKI JEZIK      SRIJEDA

16:50 - 11:20

 

Tražilica



Upisi.hr


PROMETNA UČILICA 2015./2016.

Natjecanje kreće, krenite i vi!


 

 

http://os-semovec.skole.hr/upload/os-semovec/images/static3/1299/Image/n5s-proziran.gif


Obvezni udžbenici

Priloženi dokumenti:
Udzbenici.xlsx


Zlatni status

    Eko škola 2004.-2014.        

 

 


ZRCALO 2016.


KONAVLE I OKOLICA

 


ŠKOLSTVO

 


RAZNO


TRAŽILICE


PLESNI SHOW





preskoči na navigaciju