Suvremena školska knjižnica

Suvremena školska knjižnica informacijsko je, medijsko i komunikacijsko središte škole. Kao izvor informacija i znanja prvenstveno je namijenjena učenicima i učiteljima za potrebe redovite nastave, ali je i potpora svim nastavnim i izvannastavnim aktivnostima škole, mjesto okupljanja i provođenja izvannastavnog i slobodnoga vremena.

RADNO VRIJEME KNJIŽNICE:

Ponedjeljak, srijeda, četvrtak i petak: 8:00 - 14:00

Utorak: 11:00 - 17:00

KONTAKT:

E-mail: knjiznica@os-cavtat.skole.hr

Knjižničarka:

Ivana Miletić, dipl. knjižničar

KORISNI LINKOVI:

Vijesti iz knjižnice

MOĆ RIJEČI S LUKOM PALJETKOM

Jučer, 14. studenoga, u sklopu projekta Cavtidar koji se odvija na razini cijele škole, nastavne sate uljepšao nam je susret sa stvaraocem i umjetnikom riječi i slike - gosparom Lukom Paljetkom.

Daroviti učenici kojima je namijenjen ovaj projekt sudjelovali su u radionici Moć riječi koju je vodio gospar Luko, a čiji cilj je bio naučiti učenike kako pisati pjesme. Mnogo toga smo naučili o rimi, ritmu i slaganju uistinu moćnih riječi, ali još više smo upijali tu veliku ljubav i strast prema pjesmi koju nam je gospar Luko nastojao prenijeti.

Cijeli susret završili smo čašicom razgovora koja je uslijedila nakon radionice, oduševljeni njegovom jednostavnošću, finoćom njegovih savjeta i pobuđivanjem ljubavi prema svemu što nas okružuje.

Ostali smo svijet gledajući drugačijim očima!

objavio: Ivana Miletić   datum: 15. 12. 2015.